Kombilerimizin içinde bulunan elektronik kartlarımız cihazımızın fonksiyonel olarak bütün yönlendirmesini yapmaktadır. Şehir şebekesindeki gelen elektrikte ki dalgalanmalar oldukça voltaj yükselmesi ve alçalması gibi durumlarda elektronik kartlar zarar görmektedir. Bu gibi durumlarda cihazımızın ekranında görüntü alınmaz ve kombimiz çalışmaz. Kombimizin ekranında arıza kodları da yer almaktadır. Bazı kombilerde de arıza kodları yer alır bu arıza kodları not alarak bizimle iletişime geçip bildire bilirsiniz.

Bu gibi durumlarda alanında uzman personelimiz ile elektronik kart tamiratımız 1 yıl garanti ile gerçekleştirilir. Birçok firmada uğraşmamak için elektronik kartların sıfır kart ile değiştirilmesini söylerler sıfır kart ile yüksek çıkan maliyetlerinizi kart tamiri hizmetinden faydalanarak düşük tutabilirsiniz. Elektronik kartlarda bulunan işlemcimiz cihaz içerisinde bulunan yedek parçaların çalışmasını ve yönlendirilmesini sağlamaktadır.

Her marka ve model cihazlarımızın yedek parça çalışma prensibi farklıdır. Bunun için işlemcilerin tekrardan kodlama ve resetleme işlemi yapılması gerekmektedir. Farklı veya yanlış kodlama ile elektronik kartlarımız tamir olmayacak duruma gelebilir ve cihazınızın içerisinde bulunan yedek parçalarınız zarar görebilir.

Doğru çözüm ve doğru tamir için doğru ustayı bulmanız gerekmektedir. Alanında uzman olmayan teknik elemanlara dikkatli olunuz.

UZMAN KADROMUZ SİZLERE ÇÖZÜM VERMEK İÇİN HİZMETİNİZDEDİR.

7/24 Teknik Servis Ekibimize Anında Ulaşın