Kombilerin elektronik aksanının en önemli parçalarından biri olan kombi kart tamiridir. Kombilerimiz ana kart  içerisinde bulunan işlemci ile işlem yapmaktadır. Kombinin yedek parçalarını yöneten ve kontrollerini sağlayan işlemci sayesinde kombiniz sağlıklı bir şekilde çalışmaktadır. Voltaj ve bazı elektronik sebeplerden dolayı bu kartlar zaman zaman arıza oluşturmaktadır.

Alanında tecrübeli olmayan teknik servisler bu kartları tamir etmekten kaçınıp değiştirmeyi tavsiye etmektedir. Bizler MŞD Teknik Servis olarak kombi kart tamirini yapıp bu hizmeti düzgün bir şekilde vermekteyiz. Ayrıca masraf olarak tamir yoluyla büyük bir karınız olacaktır. Kart tamiri sonrası işlemciye doğru kodlamaların yapılması çok önemlidir. Çünkü her marka ve modelde işlemcilerin kodlaması farklılık göstermektedir. Burada yapılacak olan bir yanlış Ana kartın ve yedek parçaların zarar görmesine sebep olur. Bu zararlardan kaçınılmak için doğru servisi tercih etmeniz büyük önem arz etmektedir.

Bizler kesin çözümü sizlere sunmak için doğru çözüm ve öneri için hazırlıklıyız.  kombi kart tamiri için bizlerle iletişime geçiniz. Kombiniz ve bütçeniz için doğru tercihin önemini unutmayınız.

7/24 Teknik Servis Ekibimize Anında Ulaşın